HAKKIMIZDA

Bayrak Yalıtım
Bayrak Yalıtım 1990 yılında Sakarya'da kurulmuştur. Şirketimiz 1997 yılında Sakarya'dan bağımsız olarak İstanbul'da faaliyet gösterme kararı almıştır. Bayrak Yalıtım yapı kimyasalları ve yalıtım sektöründe faaliyet gösteren vizyonel özellikleri olan, Türkiye'nin önemli projelerinde malzeme tedariki, uygulama ve taahüt işleri yapan uluslararası markaların bayii ve distribütörlüğünü yapan, iş anlayışı ve ahlakıyla sektörün önde gelen firmalarındandır. Firmamız aynı zamanda proje desteği veren, şartnameler hazırlayan, projelendirme ve uygulama sonrasında danışmanlık yapan, kendini geliştiren, araştırmacı bir teknik kadroya sahptir. Yapı kimyasalları satış ve uygulamalarını yapan her türlü teknik altyapı ve yetişmiş insan gücüne sahip olan ayrıca kendi öz kaynaklarıyla yatırım yapabilen bir yapıya sahiptir. Yapı kimyasallarında su izolasyonu, ısı yalıtımları, saha beton işleri, endüstriyel kaplamalar, epoksiler, onarım güçlendirme uygulamaların yanında BASF-YKS, DÖRKEN SİSTEM, MARSHALL, SCHLÜTER SYSTEMS, HUNTSMAN, BTM, COLBOND gibi sektörün önde gelen markaların ürünlerini kullanıp aynı zamanda satış ve pazarlama faaliyetlerini başarıyla yürütmektedir. BASF-YKS ürünlerinde son 10 yıldır satış cirosunda 1. olan firmamızın en büyük özelliği sadece ürünü satmak değil malzemenin doğru kullanımını sağlayabilcek teknik desteğide vererek ürün ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Yatırım sektörünün Türkiye'de ilk başladığı yıllardan bugüne kadar tüm gelişim evrelerini yaşamış olan firmamı, tecrübesi ile yeni teknoloji kullanımını birleştirerek alanında gerek eğitim gerekse uygulama kimliğiyle haklı bir yer edinmiştir.

MİSYON


Faaliyet gösterdiğimiz bütün alanlarda müşterilerimizle uzun dönemli iş birliği esasına dayanan, etik değerlerimize bağlı  kalarak, kalite ve güvenden taviz vermeden çalışmak, Piyasanın değişen ihtiyaçlarını nitelikli personel ve iş gücümüzün özverisiyle karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde temsil etmek, Faaliyet bölgemizde kaliteli yapılaşmaya, yapı sektörünün gelişimine ve gelişmiş ülkeler standardında taahhüt işleri yapmaya, tüm imkânlarımızı adamak, Şirket ortaklarına anlamlı karlar ve çalışanlara yüksek hayat standardı ve sürekli iş sağlamak. Teknik Yapı Malzemeleri ve özellikle Yapı Kimyasalları ticaretinde, Teknik ve Mühendislik hizmetleri vermenin yanında, teknik malzemelerin uygulamasında, aranan, tercih edilen ve gelişen itibarlı firma olmak.

VİZYON


Gelecekte sağlam temellere oturtulmuş, başarıyla sürdürülebilir büyüme yolunda, Bayrak Yalıtım güvenin ve kalitenin aranan markası haline getirmek için çalışmamız ve çok iş yapmamız gerekecek. Hızla ve çok yönlü gelişen, şehirleşen, yapılaşan ülkemizi, İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Yalıtım uygulamaları ile konforlu, estetik, ekonomik, doğal yapıya saygılı binalar kültürüne dayalı dünya standartlarına ulaşan bir gelecek bekliyor. Ülkemizde tüm alt ve üst yapının düzeyi, mimari ve estetik açıdan  tarihsel mirasımız olan büyük eserlerin güzelliğine yeni teknolojilerle de o dönemlerin  sağlamlığına ulaşacaktır. İşte biz  büyük ve güçlenen Türkiye’nin inşasında önemli roller üstleneceğiz. Daha kapsamlı faaliyetlere sistemleşerek, kurumsallaşarak hazırlanıyoruz. Ülkemizin geleceğini aydınlık, gelişmiş, ilerlemiş, yükselmiş olarak hayal ediyoruz ve bu parlak günlerde BAYRAK Yalıtım olarak, bayrağımızı hep yüksekte tutacağımıza inanıyoruz, bu büyük Misyonun sorumluluğunu taşıyoruz.